Genç boksör, öz kardeşini tek yumrukla öldürdü!

İngiliz boksör Dominic Robson, geçen sene bir bar çıkışında kız arkadaşı hakkında cinsel içerikli şakalar yapan abisi Jordan Bell'i tek yumrukla öldürdüğü için beş yıl iki ay hapis cezası aldı. Boksör Robson mahkemede, abisinin cinsel şaka yüzünden kendisini tahrik ettiğini belirti. Robson'un bir yıl sonra ceza alma sebebinin, araştırma sürecinin uzamasından kaynaklı olduğu aktarıldı.

Genç boksör, öz kardeşini tek yumrukla öldürdü!

KAVGA NASIL BAŞLADI?

Newcastle'deki barda tartışmaya başlayan kardeşler dışarı çıktı. Robson, alkolün etkisinde olan abisini uyarmasına rağmen öfkesine yenik düştü. Barın dışında abisini bir yumruk atarak yere yığdı. Ancak bu yumruk hayatiydi. Hastaneye kaldırılan abi, iki hafta sonra hayatını kaybetti.

Robson, mahkemede kız abisinin kız arkadaşı hakkında cinsel içerikli şakalar yaptığını ve kendisini sözlü taciz ettiği için aralarında kavga çıktığını bu nedenle yumruk attığını söyledi. Mahkeme tarafından beş yıl iki ay hapis cezası verilen Robson'un 2019 yılında bir kişiye yumruk attığı için mahkeme tarafından uyarıldığı tespit edildi.